"Jiná" terapie. Terapie Bytím

18. května 2015 v 15:03 | Iva

Věřím si?

Bojím se? Čeho?

Uživím se?

Dělám, nebo spíš žiju to, co mne baví a naplňuje?
To si asi říká většina z nás, když jsme unavení, naštvaní a přemýšlíme, jak a kam dál...

Rádi bychom také odpočívali, lenošili a nehnali se jen tak za vyděláváním peněz, abychom zaplatili všechny ty "složenky, krávy jedny zelený nenažraný", nyní růžový... Tato slova pronesená hlavním hrdinou filmu Kolja, panem Loukou, jsou stále aktuální! Dnes ještě možná víc než v tehdejší době. Prostě a jednoduše: Kde stále brát na složenky za nájemné, pojištění, povinné ručení, jídlo, za školku, školu pro děti, oblečení... A horu dalšího.Také máte pocit, že jste jako křeček v kolečku a zastavíte se jedině, když si jdete večer lehnout? A to mozek stejně úpí pod tíhou informací a kolikrát nám tak nedovolí spát klidně, spokojeně a blaženě až do ranního rozbřesku.


A jak to změnit? A hlavně jak to změnit hned? Zkuste tanec, divoký tanec nebo bojová umění či něco jiného podobného typu a pak k tomu přidejte meditaci... Krůček po krůčku.... anebo naopak hodně rychle, aby nás ten Matrix úplně nespálil!

Spousta lidí "to" , ty naše "bubáky a hastrmany" schovává a potlačuje v sobě. Bojí se? Projevit? Toho, že máme v sobě tu "hodnou" stránku, ale i každý svůj stín? Tím se zabývá Cesta hrdiny, krásná léčba, terapie, či jak tuto metodu nazvat. Jenže čím déle budeme v sobě to, co cítíme potlačovat, s o to větší intenzitou to pak někde "nečekaně vyhřezne"!

Další spousta lidí, asi však menší část než je ta první, chodí k různým terapeutům - na psychoanalýzu, regrese, rodinné konstelace a podobně. Další část lidstva se účastní všelikých seminářů, kurzů aj. Všechna tato snažení mají stejný cíl: Najít sami sebe a být už přece konečně šťastní...

Ano, přesně! Být! Nejen dělat! My máme být, proto jsme tady. A hlavně To Všechno máme každý v sobě. Uvnitř!


Dovolte mi proto pozvat Vás na "Jinou terapii".

Terapii bez ležení na sofa, třeba i bez povídání... jen tak, na terapii Bytím. Tak se nejlépe dostaneme k sobě a hlavně každý sám dovnitř sebe. Je to přes metody šité na míru každému jednotlivci - každému jako originálu.

Budeme pracovat s emocemi a s prociťováním, s čakrami a energetikou, a to prostřednictvím pohybu, meditace a hudby. Může být i trocha toho povídání :-)

V případě Vašeho zájmu mě, prosím kontaktujte e-mailem na adrese:

novagaia0@gmail.com

nebo mezi 20. a 21. hodinou od pondělí do pátku na tel.

604 482 262.

Těším se na naše společné hledání a nacházení :-)

Iva

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ihgy Ihgy | 7. června 2015 v 11:03 | Reagovat

Dárkové balíčky pro vaše zdravíčko:

http://www.bio-detox.cz/cz-kategorie_446207-0-darkove-balicky.html

:-)  :-)  :-)  :-)  :-)

2 Paula Paula | 19. června 2015 v 11:24 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama