PŘÁNÍ

12. července 2014 v 14:23 | Iva
Uvědomila jsem si, že veškerá přání, která bychom chtěli splnit hned, tedy ta spojená s naší netrpělivostí a "tlačením na pilu", jsou z ega a hlavy. Přát si, ANO, ANO, ANO! a rovněž tak plnit si své sny, modlit se, meditovat. Avšak pak VŠE pustit, aby to mohlo být přes nás stvořeno Usmívající se


Učíme se trpělivosti asi všichni. Dostáváme se v životě do různých situací. Ego nás neustále nabádá a žene, abychom vše urychlili a abychom "dělali". Jenže opak je pravdou. Ze svých srdcí jsme vedeni jemně tak, abychom našli vhodnou cestu z každého problému a z každé (podle nás často negativní) situace. Stačí jen se zastavit a podívat se na vše z jiné perspektivy.

Tím, že budeme stále "dělat" (v práci i doma), se však dále neposuneme. Naopak s netrpělivostí přešlapujeme na místě. Dejme průchod své stoprocentní intuici. Ta nás nezradí. Vždy jsme ji měli a máme. Je spojená s našimi instinkty, s tou divokostí v nás. Dnešní tzv. civilizace ji však potírá. Nenechme se "potírat". Vystupme vědomě z Matrixu Usmívající se Tančeme...


Každý v hloubi své duše víme, co je správné. A tu živočišnou divokost v sobě máme také všichni, i když se navenek pokoušíme tvářit, že ne. Že jsme jen hodní. Když naše instinkty spojené s evolučním vývojem potlačíme, projeví se naštvaností až nasraností ;-) a agresivitou. Když však budeme víc chodit do přírody a víc pozorovat, bude "divokost" spokojená a nebude dělat neplechu Mrkající


Proto se nebojme, není čeho! Neodsuzujme druhé, naopak zkusme se procítit a pomoci si navzájem. Vše v životě není jen o těle a materialismu. Existují věci, na které si sice nemůžeme sáhnout. Přesto existují. Navzájem si udělujeme bludné balvany. Můžeme však žít bez toho, abychom posuzovali kohokoli a cokoli. Učíme se to. VŠICHNI!


Vše v životě však není také jen o duchovnu. Pokusme se obě tyto složky v sobě propojit Smějící se

Někteří lidé se v zoufalství (aby nemuseli něco měnit) obklopují stále více hmotou, zabezpečují se, ukládají peníze, bojí se o ně. Přílišný strach a úzkost se projevují zvýšenou ostrahou ve všem, kontrolou… I tím, jak nás "ženou" do práce, abychom stále "něco dělali" a nemysleli na "blbosti". Je však správné to, co cítí naše srdce, naše Duše. Nebojme se smrti, vždyť neexistuje! Je to jen přestup do jiné energetické dimenze.

Stále více lidí však odkládá těsný jen materiální kabátek a noří se do svých větších hlubin poznání. A zjišťuje, že to funguje!

Kdo máte zájem, zkuste se podívat na tyto stránky:Cítím, že každému člověku může pomoci něco jiného. Každopádně je to blízký kontakt s přírodou - nejlepší je běhat bosi v trávě Usmívající se Pak cvičení nebo prostě pohyb a zklidnění se nejlépe prostřednictvím relaxace, meditace… To nás navede tam, kam dál jít. Ne přílišné dělání, nýbrž BYTÍ.


Mějme, prosím každý sám se sebou trpělivost. I s ostatními, vždyť jsou přece těmi zrcadly ;-)


Děkuji všem za vše Usmívající se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama