O nás

23. června 2014 v 13:30 | Iva

O lektorech:


IVA - Odmalička mě baví objevovat ukryté dary v nás, zejména prostřednictvím pohybu, zvuku a dalších energií (balet, volejbal, kanoistika, lyžování, různé druhy tanců od klasických, latinsko - amerických, přes Afro Dance až k intuitivním); zpívání, jóga, masáže, přírodní léčení, zdravé stravování, alternativní psychologie - 1994-5 studium psychologie a grafologie; andělské karty a mnoho dalšího...:-) Absolvovala jsem různé semináře, kurzy (kurz regeneračních a sportovních masáží, Shiatsu, přírodní léčení, semináře o zdravém stravování, kurzy jógy, meditace) apod. a nadále se s radostí nechávám inspirovat :-)


Tai Chi cvičím od roku 1999; nejdříve pod hlavičkou Taoistického sdružení. Od r. 2000 asistentka instruktora, jaro 2001 dobrovolník v Kanadě - intenzivní trénink. Podzim 2001 získání akreditace instruktora v rámci tohoto sdružení. Poté učení se u různých učitelů. Od r. 2004 vedu kurzy soukromě. To bylo v době, kdy jsme se na základě společných zájmů potkali s mým mužem Karlem. A tak si nás našel Chi Kung, Do In, masáže, ale i přírodní léčení a zdravé stravování.

KAREL - Tai Chi cvičí od roku 2004, předtím se však zabýval karate a aikidem, trochu také kung fu.

Oba si dobře rozumíme s drahými léčivými kameny :-) Na vlastní kůži jsme vyzkoušeli vegetariánství, dělenou stravu, stravování podle krevních skupin, veganství, makrobiotiku (dobrovolníci v Holandsku) a nejspíš spějeme k raw food ;-) a "učení se" pokračuje. Spolupracovali jsme i v oblasti sociální (cvičení se seniory). Také jsme cvičili Tai Chi a Chi Kung společně se ženami, které prodělaly karcinom prsu. A byly naprosto úžasné o:)))
Momentálně jsme nadšeni kundaliní jógou. Život je prostě neustálá výzva *-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama