Červen 2014

Workshop Tai Chi, Chi Kungu a ochutnávka dalších technik v Rybalce

23. června 2014 v 13:33 | Iva

KDO SI HRAJE
(cvičí, medituje…)
,
NEZLOBÍ :-)


Tai
Chi, protahování meridiánů, Chi Kung, automasáže, např. Do In, relaxace, meditace, harmonizace, zpěv manter, něco málo z jógy a Pěti Tibeťanů a další techniky, které pomáhají zlepšit stránku psychickou, fyzickou, ale i duchovní :-)


KDY: Pondělí 30. 6. a čtvrtek 3. 7. 2014
KDE: Rybalka, prostor pro skutečné setkávání a sebeobjevování
ADRESA: Rybalkova 55, Praha 10 - Vršovice; 2 zast. tram 22 z Náměstí Míru (kousek od Grébovky)
V KOLIK: 18:00 - 21:00 hodin
ZA KOLIK: 500 Kč/1 osoba/3 hod. Za oba dny 1000 Kč/1 osoba/6 hod.

Srdečně vás zvu ke
strávení příjemného večera, během kterého si "budeme hrát" :-) Prijďte se odreagovat do nádherného centra sebepoznávání RYBALKA v pražských Vršovicích. Budeme ochutnávat různé techniky, které zlepšují zdraví, eliminují stres a pomáhají nám napojit se na náš vnitřní nevyčerpatelný zdroj síly, energie, kreativity a prosperity. V případě zájmu můžeme na chvíli na začátku celé ochutnávky načerpat energii v nedalekém parku Grébovka. Pokud chcete, doporučuji vzít si s sebou svůj oblíbený kámen - pro harmonizaci. Dále pak pohodlné oblečení, ponožky a pití. Dovolte si udělat čas jen pro sebe :-)

Večerním setkáním provází: Iva

Rezervace, prosím, posílejte prostřednictvím SMS
na tel.č.
604 482 262
nebo e-mailem na adresu: novagaia0@gmail.com

Těším se na vás Usmívající se


O nás

23. června 2014 v 13:30 | Iva

O lektorech:


IVA - Odmalička mě baví objevovat ukryté dary v nás, zejména prostřednictvím pohybu, zvuku a dalších energií (balet, volejbal, kanoistika, lyžování, různé druhy tanců od klasických, latinsko - amerických, přes Afro Dance až k intuitivním); zpívání, jóga, masáže, přírodní léčení, zdravé stravování, alternativní psychologie - 1994-5 studium psychologie a grafologie; andělské karty a mnoho dalšího...:-) Absolvovala jsem různé semináře, kurzy (kurz regeneračních a sportovních masáží, Shiatsu, přírodní léčení, semináře o zdravém stravování, kurzy jógy, meditace) apod. a nadále se s radostí nechávám inspirovat :-)


Tai Chi cvičím od roku 1999; nejdříve pod hlavičkou Taoistického sdružení. Od r. 2000 asistentka instruktora, jaro 2001 dobrovolník v Kanadě - intenzivní trénink. Podzim 2001 získání akreditace instruktora v rámci tohoto sdružení. Poté učení se u různých učitelů. Od r. 2004 vedu kurzy soukromě. To bylo v době, kdy jsme se na základě společných zájmů potkali s mým mužem Karlem. A tak si nás našel Chi Kung, Do In, masáže, ale i přírodní léčení a zdravé stravování.

KAREL - Tai Chi cvičí od roku 2004, předtím se však zabýval karate a aikidem, trochu také kung fu.

Oba si dobře rozumíme s drahými léčivými kameny :-) Na vlastní kůži jsme vyzkoušeli vegetariánství, dělenou stravu, stravování podle krevních skupin, veganství, makrobiotiku (dobrovolníci v Holandsku) a nejspíš spějeme k raw food ;-) a "učení se" pokračuje. Spolupracovali jsme i v oblasti sociální (cvičení se seniory). Také jsme cvičili Tai Chi a Chi Kung společně se ženami, které prodělaly karcinom prsu. A byly naprosto úžasné o:)))
Momentálně jsme nadšeni kundaliní jógou. Život je prostě neustálá výzva *-)

www.letacek.cz

23. června 2014 v 12:23 | Iva

Nabídku dalších kurzů cvičení Tai Chi, Chi Kungu, relaxace a harmonizace, meditací, masáží, automasáží, intuitivních tanců apod.... najdete na serveru


pod štítky: