Březen 2013

Obsah kurzů, seminářů a workshopů

19. března 2013 v 13:47 | Iva
V rámci pravidelných kurzů ale hlavně během seminářů či workshopů se lze dozvědět ještě trochu z masáží - hlavně v oblasti automasáže (léčebné) či léčivé partnerské masáže. Také trochu z etikoterapie - jak žít život co nejvíce v souladu s Vesmírným řádem.

Lze "zvědět" něco o pravém (skutečném) původu (vzniku) nemocí - jak je to vlastně s viry a bakteriemi. Jak funguje mentální léčba a samoléčba. Jak si můžeme uvědomit vlastní chyby a omyly, abychom se vyléčili.

Na závěr cvičení pravidelně relaxujeme a meditujeme. Při workshopu průběžně. Zpíváme alikvótní hlásky a tóny či mantry na očištění energetických center. Využíváme vibraci zvuku k harmonizaci orgánů, meridiánů a čaker.

Během workshopů a seminářů je možnost krátkých konzultací o zdraví a následné procvičení a prodýchání příslušné oblasti či souvisejících částí těla a tím odblokování.

Pravidelné kurzy v roce 2013

19. března 2013 v 13:32 | Iva

Pravidelné kurzy

1. Nyní cvičíme každé úterý od 18 - 19 hodin v Komunitním centru Dolly v Uhříněvsi. Je tam stálá skupina, ale v případě zájmu, je možné otevřít ještě jednu skupinu od 19 - 20 hodin.

Adresa: Přátelství 158/78, Praha 10 - Uhříněves, 104 00

Cena: 150 Kč/1 lekce/60 minut - platí se vždy dopředu na 1 měsíc - tj. 600 Kč/4 lekce/1 osoba
Tato cena je pouze pro toto komunitní centrum, kde nám laskavě vyšli vstříc s cenou pronájmu.

Jinak se ceny pravidelných kurzů pohybují kolem 200 Kč/1 lekci/1 os. - tj. 800 Kč/1 měsíc/1 os.

2. V případě zájmu více lidí můžeme otevřít pravidelný kurz ve čtvrtek odpoledne nebo večer v oblasti Prahy 4 (kousek od metra trasy "C" Pražského povstání

3. Nebo v pátek odpoledne či navečer kousek od metra trasy "A" Nám. Jiřího z Poděbrad - v blízkosti Riegrových sadů

4. Nebo v úterý ráno cca mezi 8.30 - 9.30 v čajovně v blízkosti metra trasy "C" Nám. I. P. Pavlova nebo "B" Karlovo nám - je v jednání.

Prosíme, abyste nás pokud možno kontaktovali prostřednictvím blogu. Je to z důvodu časového zaneprázdnění a cvičení na jiných místech. Děkujeme za pochopení.

Těšíme se na vás Usmívající se

Iva a Karel