Vánoční blahopřání a šťastný vstup do roku 2012, roku Vodního Draka

21. prosince 2011 v 14:48 | Iva
Srdečně Vás zdravím Usmívající se

Přeju všem klidné a pohodové vánoční svátky a dobrý vstup do nového roku 2012, roku Vodního Draka. Těším se na společná setkání.

Rok 2012 bude navazovat na senzitivní vnímání, které se začalo probouzet v polovině roku 2011. Síla tohoto roku spočívá v kombinaci moudrého a pozitivního draka v čínském horoskopu a souvisí velice úzce se završením Mayského kalendáře. V naší kultuře jsou tyto věci vnímány negativně. Opak je však pravdou. Nečeká nás konec světa, ale další transformace mnoha duchovních vitálních a magických sil. V tomto roce se můžeme směle pustit do nových úkolů.

22. ledna 2012 ve 23 hodin rok Vodního draka. Vodní drak přebírá vládu od Kovového zajíce. Bude vládnout pátému roku velmi zajímavého období: • období posledního dvanáctiletí Země • období posledního šedesátiletí • období prvního stoosmdesátiletí • období nového devítisetletíDrak nás rozhodně nenechá povalovat a usínat. Nastává velkolepý nástup vlády mocného a vznešeného Draka. Naše smysly se probudí, dostaneme odvahu riskovat. Můžeme se pustit do velkých projektů, uzavírání manželství a rození dětí.

Děti narozené v tomto roce budou nebojácné, smělé, optimistické a plné života. Budou mít přirozené vůdcovské schopnosti, vlastní zásady, budou nápadité a vynalézavé. Potřebují být užitečné a mohou být až nešťastné z vlastních omylů a chyb. Budou to zrozenci, kteří budou vynikat a vést ostatní.

Znamení Draka nám dodá ráznost, rozhodnost, sílu a vášeň. Také přinese bohatství a štěstí. Čeká nás výbušný rok plný změn. Neměli bychom však přeceňovat své schopnosti, protože pro každého skutečnost není tak slibná, jak se může zdát.

Novým možnostem práce a obchodování se bude dařit a peníze vydělávat snadněji než jindy. Pozor na přílišné rozhazování, Drak s vámi hraje nerovnou hru - všechno nebo nic. V jeho moci jsme příliš velkorysí, proto musíme vůlí a rozumem mírnit své touhy po úchvatných činech a skutcích, a vše raději dvakrát měřit a zvážit.

Síla Draka požehná všemu bez rozdílu, každý v sobě pocítí určitou moc bojovat proti útisku a různým omezením. Avšak jakmile přijde doba splácet dluhy a platit za chyby, které jsme napáchali, zmizí jak pára nad hrncem. Máme se však naučit přeměnit boj v energii vyšší...

Drak svým vlivem umocňuje jak úspěchy, tak prohry a pády. V roce Draka přichází ruku v ruce události šťastné spolu s neštěstími a pohromami. Vše, co přijde, nebude mít v žádném případě letargický děj. Každá událost, ač dobrá či zlá, zasáhne do našich životů jako velká vlna a bude významnou změnou. Toto období bude spojeno i s mohutnými přírodními úkazy.

Tak přeju hodně štěstí na naší další cestě
Srdečně
IvaMrkající

Zdroj: Různé zdroje
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 2:25 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama